K Veľkej noci patria predovšetkým vajíčka. Dokonalou a súčasne praktickou dekoráciou jedálenského stola sa určite stane stojanček na vajíčka z tvrdého kartónu. Skvele sa bude vynímať napríklad aj v predsieni.

stojan na vajíčka

Drevená dekoratívna schránka v tvare vajca je krásnou dekoráciou sama o sebe, navyše ju môžete využiť na uloženie vajíčok pre kupačov.

Drevená dekoratívna schránka - vajce
Sklenené vajíčkovtáčími pierkami vnútri využijete nielen na Veľkú noc, ale po celú jar. Táto nežná dekorácia vyniká svojou jednoduchosťou a iste si ju zamilujete.

Sklenené vajíčko s pierkom

Prebúdzajúca sa príroda láka k prechádzkam. Ak si prinesiete domov nejakú peknú vetvičku, môžete ju ozdobiť dekoratívnymi vajíčkami z tenkého pliešku, ktoré sú zdobené výrezmi kvietkov. Vyberať môžete z niekoľkých príjemných farbičiek.plech

 

V interiéri sa bude prekrásne vynímať vajíčko z ľahkého plastu polepené rozdrvenými škrupinkami a vtáčím pierkom. Je naozaj čarovné!v

Na vetvičku môžete zavesiť aj vajíčka zo živice v jemných pastelových farbách zdobené striebornou patinou a nápisom Love.

love

 

Ak nemáte vajíčka kam zavesiť, nevadí. Stačí vziať napríklad košíček a vajíčka do nej pekne naaranžovať. K tomuto účelu sa skvele hodia vajíčka dekorované striebornou patinou a trblietkami.

va

Alebo môžete vajíčka vložiť do sklenenej vázy a originálna ozdoba je na svete.

skl

A čo závesný črepník v tvare polovičky škrupiny vajíčka? Nevyzerá úžasne?

květ

Vajíčka sú nuda? Vyskúšajte jarnú girlandu s farebnými látkovými kvietkami a lístkami.

girlandaJarnú náladu podporí tiež dekoratívny látkový zajačik s kvetinovým vzorom. Ide o ručnú výrobu a každý kus je originál.

zají

Rovnako tak Váš interiér ozdobí prekrásny veľkonočný zajačik od Maileg. Opäť sa jedná o ručnú výrobu a každý zajačik je originál. Navyše je zabalený v krásnej krabičke a môže teda poslúžiť ako darček pre Vašich blízkych.

zaj

Prekvapte svoje deti úchvatným plechovým vajíčkom, ktoré naplníte cukríkmi alebo malými čokoládkami.

va

Riešite, kam s pohostením pre koledníkov? Predsa na veselú melamínovú tácku so vzorom sliepok:-)

tác

Veríme, že z našej veľkonočnej ponuky si vyberie každý. 🙂

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!