Konečne je to tu! S novou jarnou sezónou pre vás spúšťame zbrusu nový web! Poďte sa pozrieť, ako sa podaril!

 

 

Po mesiacoch usilovnej práce, premýšľania, diskusií a testovania je nová podoba webu konečne na svete! Nový, krajší, jednoduchší, s vychytanými funkciami aj čerstvými rubrikami a hlavne – podľa vás! Vzali sme si ponaučenie z dotazníkov, ktoré ste nám tak ochotne vypĺňali a kde sme sa dozvedeli toľko cenných informácií. Čo sa vám páči, čo vám chýba, s čím máte problémy a čo by ste navrhovali zlepšiť, doplniť. Veľmi vám za to ďakujeme! Vaše nápady a podnety nás v mnohom inšpirovali a veríme, že je to vidieť! Naším prianím je, aby ste na novom webe Bella Rose našli všetko, na čo ste zvyknutí, plus veľa inšpirácie navyše. Skrátka aby ste si s nami vo vašich domovoch vytvárali ešte viac krásnej atmosféry!

A v čom je nový web nový?

 

Prehľadnejšie a jednoduchšie vyhľadávanie

Nový web sme pekne upratali a prevzdušnili. Všetko je tu pekne usporiadané odhora nadol. Nemusíte teda už namáhať oči ani ruku preklikáváním medzi riadkami a stĺpcami, aby ste našli svoj vysnívaný produkt. Hlavné kategórie máte hneď na očiach v záhlaví stránky a potom už len ľahko prechádzate myšou a vyberáte. Hľadáte konkrétnu značku, farbu, veľkosť, štýl? Pokročilá filtrácia vás teraz jednoducho a rýchlo navedie k cieľu. Hneď vedľa produktových kategórií vám v hlavnej lište zobrazujeme aj všetky novinky a akcie a tiež hlavné hity sezóny (práve teraz sa môžete tešiť na jar).

 

Vaša atmosféra na našom Instagrame

Chceme si krásnu atmosféru vašich domovov užívať s vami a nasávať od vás stále novú inšpiráciu! Preto na novom webe nájdete aj rubriku, venovanú práve fotografiám, ktoré sa rozhodnete s nami zdieľať na Instagrame. Stačí ku každej podarenej momentke krásy vo vašom domove pripojiť hashtag #bellarosesk. A to nie je všetko! Každý mesiac vylosujeme jednu fotografiu a jej autora potom odmeníme poukazom na nákup v našom e-shope. Už sa veľmi tešíme, až sa s nami o atmosféru vašich domovov podelíte.

 

 

Výber blogeriek

Túžime vás deň čo deň inšpirovať a kto iný to vie lepšie, než blogerka? Ste už zvyknutí čítať ich články a prezerať si ich stylingy na našom blogu a máte ich radi. O túto radosť vás nepripravíme, blog bude inšpirovať aj naďalej. K tomu sme pre vás na novom webe pripravili rubriku, kde budú známe blogerky pre vás vyberať tie najlepšie kúsky podľa ich vkusu. Veríme, že vám tým padneme do noty a uľahčíme rozhodovanie, ktorý krásny kúsok si pozvať k sebe domov!

 

 

Ponuka priamo pre vás

Tak sa volá nová sekcia, ktorú nájdete aj na hlavnej stránke nového webu. Pretože vás každý deň spoznávame lepšie a lepšie, budeme sa snažiť ušiť našu ponuku vám priamo na mieru a to najlepšie vám potom priamo odporučíme! Na vás potom už bude len zvážiť, či sme naším výberom trafili do čierneho.

To hlavné už teda poznáte a teraz už je všetko len na vás! Klikajte, prezerajte, čítajte a kochajte sa! Ale ešte predtým poďte s nami oslavovať! Máte čo, pretože na novej podobe webu máte práve vy leví podiel! Ako poďakovanie sme vám prichystali malú odmenu, ktorú nájdete priamo tu!

 

 

 

Veríme, že s novým webom dýchne jeho krásna pohodová atmosféra aj na vás!

 

Ivana & Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!