Je to tu! Konečne prišlo leto a s ním aj svadobná sezóna. Tiež sa vám pozvánky na svadby len tak hrnú? Tak to už určite premýšľate, aké svadobné dary novomanželom vyberiete. Nespoliehajte sa ale na obálku s peniazmi (pokiaľ to teda nie je výslovné želanie samotných snúbencov), ale skúste na to ísť tento rok originálne – darujte hmotný svadobný dar, ktorý novomanželom vytrie zrak. Aby sme vám uľahčili vyberanie, pripravili sme si pre vás zoznam svadobných darov, pri ktorých z vlastnej skúsenosti môžeme potvrdiť, že rozhodne potešia. Tak si ich poďme ukázať!

Svadba a láska ako hlavná téma

Čaká vás tento rok veselica nenapraviteľných romantikov? Tak to ich najviac potešíte darčekom od srdca. Napríklad také emotívne sošky a anjelici Willow Tree od americkej umelkyne Susan Lordi sú zásahom do čierneho. Sošky chytia novomanželov za srdce a ešte budú mať krásnu pamiatku na svadbu, ktorá do ich spoločného domova vnesie lásku a harmóniu.

Odporúčame skúsiť tiež rôzne bytové doplnky, v ktorých potom hneď každá návšteva novomanželov spozná, že domácnosť obýva Pán a Pani. No posúďte sami – nie sú kúsky s nápismi Mr a Mrs skvelým darčekom k svadbe?

Svatební dary pro romantické duše
1. Soška Willow Tree – Sľubujem  2. Hrnček Mr/Mrs  3. Kniha – 150 věcí, které musíte společně zažít  4. Stojančeky na vajíčka Mr & Mrs  5. Soška Willow Tree – Dôvera

Pri romantikoch rozhodne nešliapnete vedľa ani s vintage lyžičkami s nápismi. To z nás hovorí skúsenosť! Nejeden z členov tímu Bella Rose už krásne lyžičky a vidličky daroval a vždy zožali ohromný úspech. Lyžičky od britskej značky La De Da Living! nie sú totiž len také obyčajné. Sú zozbierané po celej Británii a každá má svoju vlastnú históriu. Navyše sú postriebrené a nakoniec je do každej vyrazený nápis – vybrať si môžete z anglických verzií, ako napríklad „Just Married„, „Mr Right & Mrs Never Wrong“ alebo „Bride & Groom„, milovníci krásnej češtiny zase ocenia varianty „Ženich & nevěsta „alebo napríklad“ Já + Ty = ♥ „. A naviac – lyžičky sú tiež skvelou voľbou, ak chcete nakombinovať peniaze s niečím malým na pamiatku.

Z vlastnej skúsenosti potvrdzujeme - postriebrené vintage lyžičky s razenými nápismi novomanželom vždy vytrú zrak!
Z vlastnej skúsenosti potvrdzujeme – postriebrené vintage lyžičky s razenými nápismi novomanželom vždy vytrú zrak!

České sklo, ktoré sa bude dediť z generácie na generáciu

Nenechajte sa zmiasť. Brúsené sklo nie je zabudnutá záležitosť predrevolučného obdobia. Ba naopak – je to obrovský trend posledných rokov. Pozrite sa napríklad na moderné kaviarne – dokážete si ich predstaviť bez brúsených pohárov na limonádu? My ťažko!

Ale dosť o kaviarňach. Každý novomanželský pár bude za nadčasové a kvalitné sklo, ktoré je ešte ku všetkému neuveriteľne trendy, rozhodne rád. My odporúčame olovnatý krištáľ pochádzajúci z českých lúk a hájov. Reč je o skle od českej značky s príznačným názvom Crystal Bohemia. Vázy na kvety, poháre na limonády i karafy na ostrejšie nápoje sú skrátka nadčasovými kúskami, ktoré sa budú dediť z generácie na generáciu.

České brúsené sklo, ktoré sa bude dediť z generácie na generáciu - tomu hovoríme svadobný dar!
České brúsené sklo, ktoré sa bude dediť z generácie na generáciu – tomu hovoríme svadobný dar!

Svadobné dary pre šťastný domov

Viete, že aj svadobné dary môžu sprostredkovať prianie šťastia do spoločného života? Buďte originálni a skúste sa s ich výberom trochu pohrať. My odporúčame napríklad difuzér alebo sviečku s názvom LYKKE, čo v dánčine znamená práve šťastie. Voňavá drobnosť do domácnosti je už sama o sebe krásnym darčekom, ale aby mala tak krásny názov, to sa len tak nevidí. Dokonalé!

Svadobné dary pre šťastnú domácnosť
1. Vonný difuzér LYKKE (šťastie)  2. Vonná sviečka LEMPI (láska)  3. Sada mydla a krému na ruky v knihe  4. Kniha – LYKKE

Dary do domácnosti? Skúste ich pojať originálne!

Chystáte sa na svadbu páru, ktorý si bude svoje hniezdočko lásky ešte len zariaďovať? V tom prípade sú dary do domácnosti tou najlepšou voľbou. Ale pamätajte – kvalita by mala zvíťaziť nad kvantitou. My v Bella Rose máme názor taký, že obyčajný kúsok za pár korún si môže zaobstarať každý. Ale pekný, kvalitný a dizajnový kúsok, to je niečo, čo si každý nekúpi. Preto je svadba ideálnou príležitosťou takým kúskom urobiť radosť niekomu blízkemu. Ale nezabudnite – vždy je lepšie sa ďalších svadobčanov a pokojne aj budúcich novomanželov opýtať (alebo vysondovať). Predsa by ste nechceli, aby sa im váš darček nehodil alebo ho nedajbože dostali dvakrát, no nie?

A ktoré vychytávky do domácnosti odporúčame? Z našej vlastnej skúsenosti určite urobia radosť dizajnové rýchlovarné kanvice a ďalšie kúsky do kuchyne od dánskej značky Stelton. Veľmi populárne sú aj ľanové obliečky, v ktorých sa spí ako na obláčiku, a vedľa nešliapnete ani s nadčasovými vázami značky Kähler, peknou sadou riadupríborov alebo napríklad hrejivou dekou pre spoločné chvíľky pri televízii.

Svadobné dary do domácnosti
1. Deka z biobavlny Pia Wallén  2. Šálka s tanierikom Mynte Pure White  3. Váza Hammershøi Mint  4. Prírodné ľanové obliečky  5. Sada príborov  6. Rýchlovarná kanvica Stelton

Obal robí dar

Na záver pre vás máme ešte jeden malý tip. Nie je žiadnym tajomstvom, že prvý pohľad robí dojem. Preto je správne zabalenie svadobného daru dôležitejšie, než si väčšina ľudí myslí. Zabudnite preto na rádoby vtipné balenie, ktoré už je dávnu out, a zvoľte radšej také obaly, ktoré lahodia oku a zbytočne nekazia dojem z inak dokonalého svadobného daru. A keď sa váš darčekový obal bude ešte ku všetkému farebne hodiť do témy svadby, úspech je zaručený.

Pěkné balení děla polovinu svatebního daru
1. Baliaci papier s hrdličkami  2. Zlatá papierová páska 3. Kvetinový baliaci papier

Tak čo, pomohli sme vám s výberom svadobných darčekov? My dúfame, že áno! A keď bude po svadbe, pokojne sa nám v komentároch pochváľte, aký úspech vaše svadobné dary zožali. A ak predsa len darček nevyberiete, vždy môžete nadeliť obálku s peniazmi alebo napríklad darčekový poukaz na nákup u nás na Bella Rose.

Nádherné letné dni a nezabudnuteľné svadobné zážitky praje

Aneta & tím Bella Rose

 

Pozrite sa na ďalšie tipy na svadobné dary!

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!