Dizajnové doplnky do bytu vytvoria v interiéri výnimočnú atmosféru. Ak hľadáte svoj kvalitný kúsok škandinávskeho dizajnu, ktorý by zdobil vašu obývačku, spálňu alebo kuchyňu, poďte sa zoznámiť s trojicou dizajnových značiek, ktoré sme zaradili k nám na police Bella Rose. Eva Solo vás poteší sofistikovaným dizajnom do kuchyne, podobne ako kanvica Stelton, zatiaľ čo pri DBKD si zamilujete minimalistické veľkonočné dekorácie.

Legio Nova Eva Solo
Riad z kolekcie Legio Nova od značky Eva Solo je minimalistickou ikonou už niekoľko rokov.

DBKD: Striedmy dizajn s hravou myšlienkou

Značka DBKD oslovila našich nákupcov jarnými a veľkonočnými dekoráciami, ktoré sú roztomilé a zároveň minimalistické. Jednoduchý dizajn a striedme farby dopĺňa nápadité poňatie, ktoré sa bude u vás na Veľkú noc tešiť obľube každého koledníka. Značka sa všeobecne zameriava najmä na výrobu dizajnových váz a kvetináčov, a to zrejme preto, že sa zrodila v kvetinárstve.

Základným stavebným kameňom DBKD sú neutrálne zemité farby a jemné línie, vďaka ktorým sa jednotlivé kúsky dobre kombinujú medzi sebou aj s ostatnými doplnkami.

Velikonoční dekorace DBKD

Velikonoční dekorace DBKD

Velikonoční dekorace DBKD
Veľkonočné dekorácie DBKD sú skrátka roztomilosti s minimalistickou tvárou.

Eva Solo: Doplnky do domácnosti s dizajnovou dušou

Dánska značka Eva Solo vnesie do vašej domácnosti trochu luxusu, ktorý si môžete vychutnávať deň čo deň. Jej dizajnové doplnky sú totiž určené na každodenné používanie, sú maximálne funkčné a praktické a uľahčia vám bežný život so všetkým, čo k nemu patrí. Od umývania riadu až po podávanie spoločnej večere. Eva Solo a jej dizajnérsky tím v tom má už viac ako storočnú prax!

Vybrať si u nás môžete zo širokého spektra kuchynského náradia aj dizajnových doplnkov na stolovanie. Najznámejšou kolekciou od Eva Solo je Nordic Kitchen, ktorá sa vyznačuje severskou eleganciou a veľmi kvalitnými materiálmi. Z hľadiska dizajnu minimalistickejší rad Legio Nova potom zaujme predovšetkým milovníkov moderného poňatia porcelánu.

Rozmanité produkty tejto skúsenej značky spája myšlienka inovácie, dizajnu a praktickosti, rovnako ako ich mnohé svetové ocenenia, medzi ktoré patrí napríklad známa cena Red Dot Award. Eva Solo má skrátka dizajnové doplnky, ktoré vás určite potešia.

eva soloeva solo doplňky do kuchyně

eva solo nádobí
Hliníkový riad Nordic Kitchen ocení každý šéfkuchár. Aj ten domáci!

Stelton: Keď dizajn neprevyšuje funkčnosť

Inovatívna dánska značka Stelton určuje trendy interiérového dizajnu už viac ako 60 rokov. Nekladie dôraz len na minimalistický dizajn, ale aj na prvotriednu kvalitu a maximálnu funkčnosť svojich výrobkov. A výsledok je dokonalý. Iste vám neunikli ikonické rýchlovarné či filtračné kanvice ani termokanvice, ktoré patria do kolekcie EM77. Tú pre značku navrhol Erik Magnussen a už desiatky rokov sa tento príklad úžitkového dizajnu teší veľkej obľube.

Základné farby a jednoduché línie sa v rukách skúsených dizajnérov menia na skutočne jedinečné doplnky, ktoré sú vo svete interiérov úplnou ikonou. Či už sa zamilujete do malých kuchynských spotrebičov Stelton alebo do minimalistických termohrnčekov z kolekcie To Go Click, ktorých otvárací mechanizmus získal cenu Red Dot Award, môžete si byť istí, že získate spoločníka na dlhé roky.

Konvice stelton

stelton

stolování stelton

Cestovné termohrnčeky Stelton si navyše podali ruky s ďalšou ikonou, švédskymi škriatkami Muminkami, a vytvorili tak spoločne kolekciu Moomins, ktorú si zamilujú deti aj dospelí.

Stelton Moomins
Cestovné termohrnčeky Stelton Moomin sú roztomilou dizajnovkou, ktorú si zamilujete.

Páčia sa vám novinky, ktoré sa už u nás v Bella Rose tešia, keď vám spríjemnia každodenné chvíľky pohody? Či už ste podľahli roztomilému minimalistickému kúzlu zajačikov a vtáčikov DBKD, elegantným doplnkom do kuchyne Eva Solo alebo nadčasovej ikone Stelton, veríme, že si v každej z nich nájdete, čo je vášmu srdcu blízke.

Pohodové dni plné krásnych myšlienok a dizajnových kúskov vám praje

Míša & Bella Rose

Dizajnové doplnky môžete kombinovať napríklad aj s týmito kúskami:

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!