Minule sme „načali“ tému narodenín. K narodeninám samozrejme patrí aj pekná oslava. Poďte načerpať inšpiráciu na skvelú detskú narodeninovú oslavu.

Blíži sa významný deň, kedy má Váš potomok narodeniny? Prekvapte ho tou najúžasnejšou detskou narodeninovou party.

Originálne pozvánky

Začnite tým najdôležitejším. Stanovte termín a pozvite najlepších kamarátov svojho dieťaťa. Pozvanie samozrejme môžete nechať na deťoch. Určite veľmi rady, či už samy, alebo s Vašou pomocou, vyrobia originálne pozvánky. Skúste im dať kartičky z výkresu a washi pásky. Uvidíte, aká kúzla s nimi deti zvládnu.

wasi

 

Tipy na maškrty

Na správnej oslave samozrejme nesmie chýbať torta. Môžete ju upiecť sami alebo, ak si na to netrúfate, zverte jeho výrobu nejakej šikovnej cukrárke. Budete tak mať viac času na ďalšie veci. Skúste napríklad pre malých maškrtníkov upiecť výborné domáce maslové sušienky. So skutočne originálnymi sušienkami Vám pomôže skvelý pomocník – embosovaný valček. Uvidíte, že po sušienkach nezostane ani omrvinka.

mimoni

 

Ak sa chystáte servírovať aj zmrzlinový pohár, ochuťte ho lahodným melónovým sirupom. Skvele sa hodí aj na rôzne dezerty, palacinky či do koktailov. Po melónoch krásne vonia aj chutí.

meloun

 

Môžete tiež pripraviť výbornú domácu zmrzlinu plnú čerstvého ovocia.

zmrzka

 

Na párty je samozrejme smäd. Ten možno najlepšie uhasiť pomocou domácej limonády alebo môžete siahnuť po ovocnom čaji, ktorý sladko vonia po malinách a penových marshmallows. Nechajte ho pekne vychladiť a verte, že si ho deti zamilujú.

čaj

 

Nápoje môžete servírovať vo veselých plastových pohároch, prípadne v melamínových pohárikoch.

kelímky

Nezabudnite na krásne farebné slamky!

brčka

 

Občerstvenie v podobe ovocia, zeleniny, maškŕt a pod. servírujte v pestrofarebných miskách a na tanieroch.

misky

Treba myslieť aj na zábavu. Deti sa väčšinou zabavia samé, ale radšej majte v zálohe nejaké detské hry. Zapátrajte v pamäti, čo ste ako deti hrali Vy. Medzi obľúbené hry patrí napríklad Bocian stratil čiapočku, kedy sa vyvolá napr. určitá farba a deti musia čo najrýchlejšie nájsť niečo práve v tej farbe a dotknúť sa toho.
Môžete tiež vyskúšať poznávanie poslepiačky vyťahované vecí zo sáčku, prípadne ochutnávanie poslepiačky, štafetu s loptičkou na pálke… Určite si spomeniete na veľa ďalších hier, ktoré deti príjemne zabavia.

Ešte nezabudnite nakúpiť veľa veselých balónikov a oslava môže začať!

Prajeme Vám, nech sa narodeninová party vydarí a všetci si ju skvelo užijú.

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!