Len sa netvárte, že nie. Aj vy ste sa ako malí určite nemohli dočkať 1. júna, tešili ste sa, čo že vám rodičia pri takejto príležitosti donesú za darček alebo kam vás naopak vezmú na výlet. Nesklamte preto svoje milé deti, urobte im radosť a oslávte s nimi Medzinárodný deň detí ako sa sluší a patrí!

Záhradná oslava

Vzhľadom k nádhernému počasiu sa ako najlepší spôsob oslavy Medzinárodného dňa detí ponúka detská záhradná párty. No povedzte, kde sa deti vybláznia viac, než vonku? Chopte sa preto organizovania oslavy, dohodnite sa s ostatnými mamičkami, pozvite detských hostí a prichystajte tým malým loptošom nezabudnuteľnú párty!

Urobte deťom na Deň detí radosť!
Urobte deťom na Deň detí radosť!

Čo na takej záhradnej oslave pri príležitosti Medzinárodného dňa detí nesmie chýbať? Okrem hostí a dobrej nálady sú to tiež veselé dekorácie, ako napríklad girlandy a farebné svetelné reťaze. Hlavné je ale občerstvenie – ovocná limonáda v štýlovej sklenenej nádobe s kohútikom, ktorú si tak deti môžu ľahko natočiť do hravých pohárikov, sladké a slané dobroty servírované na praktickom papierovom riade a zmrzlina. Kopa zmrzliny! Pokiaľ by vám nestačila tá ozajstná, môžete deťom upiecť sušienky, ktoré ako zmrzlina vyzerajú – stačí vám k tomu šikovný vykrajovač. A aby sa deti nenudili, spojte oslavu s nejakou dobrodružnou aktivitou. Čo tak napríklad hľadanie pokladu?

Zo štýlovej nádoby chutí limonáda ešte lepšie
Zo štýlovej nádoby chutí limonáda ešte lepšie

Výlet do ZOO

Ak bývate v byte a nemáte k dispozícii záhradu, kde by ste oslavu Dňa detí mohli usporiadať, nezúfajte. Nie je totiž nič jednoduchšie, než deti naložiť do auta a vyraziť s nimi do zoologickej záhrady! Tie mávajú pri príležitosti Medzinárodného dňa detí pripravený zábavný program pre malých aj veľkých, takže o plán na celý deň máte postarané. Už stačí len zabaliť desiatu do štýlovej krabičky a môžete vyraziť!

Hrošík zo ZOO od dánskej značky Maileg
Hrošík zo ZOO od dánskej značky Maileg

Zmrzlina, tá nikdy nesklame

Ste časovo vyťažení, ale aj tak by ste chceli deťom aspoň nejako urobiť radosť? Osvedčenou klasikou (nielen na Deň detí), je zmrzlina. Tá tým malým nezbedníkom urobí radosť proste vždy! A je jedno, či bude točená, kopčeková alebo v podobe ovocného pohára v cukrárni. Keď však práve na Deň detí na zmrzlinu nebude počasie, môžete ich vziať napríklad do reštaurácie na pizzu. Zaručujeme vám, že tá deťom zmrzlinu takmer vynahradí.

Vezmite deti na lahodnú zmrzlinu!
Vezmite deti na lahodnú zmrzlinu!

Drobnosť pre radosť

Nezabudnite ale ani na darček! Ten detskej dušičke urobí radosť vždy. Ako najlepšie vykúzliť deťom úsmev na tvári vedia dosť dobre napríklad v Holandsku. Dôkazom sú toho značky A Little Lovely CompanyEEF Lillemor, ktoré môžete najnovšie nájsť aj na Bella Rose. Hravé batôžky na cesty alebo rozkošné nočné lampičky rôznych tvarov a farieb vaše deti absolútne dostanú!

Nočná lampička vyčarí úsmev na tvári každému dieťaťu
Nočná lampička vyčarí úsmev na tvári každému dieťaťu

Ako na deti vie aj dánska značka OYOY. Akonáhle váš syn alebo dcéra zbadá hračku-vankúšik v podobe roztomilú žirafu alebo ľadového medvedíka, bude to láska na prvý pohľad. Cez deň bude zvieratko ich najlepším kamarátom a v noci zase statočným ochrancom.

Hravé doplnky pre deti od OYOY
Hravé doplnky pre deti od OYOY

Aby sme urobili radosť aj vám, rodičom, pripravili sme pre vás pri príležitosti Medzinárodného dňa detí zľavu 20% na celú detskú kategóriu, ktorú môžete využiť až do pondelka 29. mája. A aby toho nebolo málo, na našich facebookových stránkach si s nami môžete dokonca aj zasúťažiť! Stačí sa s nami podeliť o slovíčko, ktoré ste ako malí komolili (alebo ktoré komolia vaše deti). Svoje novotvary môžete písať do komentárov na Facebookudo nedele 28. mája. Ak by ste sa náhodou hanbili, na obrázku nižšie sa môžete inšpirovať aj našimi „výtvormi“.

V pondelok 29. mája vyberieme tri najoriginálnejšie skomoleniny, ktorých autori sa môžu tešiť na roztomilé ceny, ktorými môžu na Deň detí obdarovať svoje milé deti. No neznie to lákavo?

Poďte s nami súťažiť o roztomilé ceny!
Poďte s nami súťažiť o roztomilé ceny!

Príjemné nakupovanie, veľa zábavy pri súťažení a krásne strávený Deň Detí praje Aneta & Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!