Deň matiek je sviatok, kedy máte možnosť z celého srdca poďakovať svojej mamičke za všetko, čo pre vás kedy urobila. Tento sviatok je rozšírený po celom svete a u nás sa oslavuje vždy druhú nedeľu v máji.

Každá mamička si zaslúži nejaký pekný darček, a aby sme vám výber uľahčili, pripravili sme pre vás tipy na originálne darčeky ku Dňu matiek, s ktorými zaručene nešliapnete vedľa. Poďte sa inšpirovať.

 

Šperky a hodinky

1 / Hodinky Cluse La Bohéme Gold white/pink

Náramkové hodinky neslúžia iba ako ukazovateľ času, ale sú aj výrazným módnym doplnkom, ktorý by nemal žiadnej žene chýbať. Štýlové hodinky Cluse La Bohéme v sebe snúbia jednoduchosť, eleganciu a nadčasovosť a tiež z nich vyžaruje ženskosť a jemnosť, ktorá vašej mamičke pristane. Hodinky Cluse sú uložené v hnedom koženkovom puzdre, a sú tak priam predurčené k tomu, stať sa krásnym darčekom práve ku Dňu matiek.

Hodinky Cluse La Bohéme Gold white/pink
Hodinky Cluse La Bohéme Gold white/pink

2 / Náušnice Rings

Svoje mamičke môžete pri príležitosti sviatku matiek poďakovať aj prostredníctvom štýlového šperku. Krásne kruhové náušnicepozláteného kovu zdobené pohyblivými korálkami a plieškami budú nádherným výrazným šperkom, ktorý skvele doladí outfit vašej mamičky.

Náušnice Rings
Náušnice Rings

3 / Stojanček na šperky Diamond

Ak už má vaša mamička šperkov dosť, môžete jej ku Dňu matiek darovať elegantného pomocníka, ktorý jej pomôže jej drahocenné poklady pekne usporiadať. Štýlový stojanček na šperky by ako veľmi praktická dekorácia nemal chýbať na toaletnom stolíku žiadnej mamičke.

Stojanček na šperky Diamond
Stojanček na šperky Diamond

Kvalitná kozmetika

4 / Darčeková sada mydla a krému na ruky Love Is Enough

S kozmetikou ako darčekom nielen ku Dňu matiek nikdy neurobíte chybu. Navyše, ak je krásne zabalená. Sada tekutého mydla a krému na ruky uložená v skutočne originálnej krabičke v podobe knihy poteší naozaj každú mamičku. Obidva prípravky sú vyrobené z vysoko kvalitných prírodných ingrediencií a ukrýva sa v nich netradičná romantická vôňa broskýň, osmantu a jazmínu doplnená o tóny pižma, citrónu a skrutca. Vaša mamička si zaslúži len to najlepšie!

Darčeková sada mydla a krému na ruky Love Is Enough
Darčeková sada mydla a krému na ruky Love Is Enough

5 / Olejová esencia do kúpeľa Rose

Aj mamičky potrebujú odpočívať, aby načerpali silu do ďalších dní. Darujte svojej mamičke ku sviatku matiek ružovú olejovú esenciu, ktorá bežný kúpeľ v okamihu premení v ozajstný zážitok. Olej pri kontakte s vodou vytvorí vysoko hydratačnú penu, ktorá poskytne pokožke vašej mamičky skutočnú starostlivosť.

Olejová koupelová esence Rose
Olejová kúpeľová esencia Rose

6 / Mydlové kvety do kúpeľa Braids & Blooms

Darujete bežne svojej mamičke ku Dňu matiek kvety? Skúste tento rok malú zmenu. Potešte svoju mamičku luxusnými mydlovými kvetmi, vďaka ktorým si bude môcť užívať príjemný relax v podobe voňavého kúpeľa, kedykoľvek po tom zatúži. Kvety sú balené v krásnej krabičke a stanú sa veľmi peknou dekoráciou každej kúpeľne.

Mydlové kvety do kúpeľa Braids & Blooms
Mydlové kvety do kúpeľa Braids & Blooms

Originálne bytové doplnky a dekorácie

7 / Skleník na kvety Green House

Miluje vaša mamička kvety? Prekvapte ju ku sviatku matiek originálnym darčekom v podobe štýlového domáceho skleníka, ktorý sa stane úžasným bytovým doplnkom. Do skleníka je možné vložiť kvetináčiky s rastlinkami a vaša mamička sa tak môže každý deň kochať tým, ako rastliny krásne rastú. Domáci skleník sa bude skvele vynímať napríklad na komode či na okennom parapete.

Skleník na kvety Green House
Skleník na kvety Green House

8 / Willow Tree – Ďakujem – závesný

Niekedy sa nám city nevyjadrujú moc ľahko slovami. Darujte svojej mamičke ku Dňu matiek nežnú sošku Willow Tree, ktorá to povie za vás. Figúrka s posolstvom ďakujem v sebe ukrýva veľa vďačnosti a lásky. Vo vnútri každej škatuľky s figúrkou nájdete aj kartičku, na ktorú môžete napísať krátke osobné venovanie. Závesná figúrka je vyrobená z umelej živice, ktorá je vernou napodobeninou dreva. Figúrka bude krásnou dekoráciou interiéru vašej mamičky.

Willow Tree - Ďakujem - závesný
Willow Tree – Ďakujem – závesný

9 / Vonná sviečka v skle – Merlot a čierne čerešne

Voňavý darček ku sviatku matiek v podobe vonnej sviečky nie je až tak nezvyčajný, ale vonná sviečka DW Home nezvyčajná je. Kalifornskí dizajnéri značky DW Home prišli s úžasným nápadom na zužitkovanie starých fliaš od vína. Polovicu fľaše vyliali voskom a originálna sviečka bola na svete. Navyše do každej sviečky vložili jedinečnú vôňu známej odrody vína. Vonná sviečka mamičku pohladí na duši a súčasne sa stane krásnym bytovým doplnkom a dekoráciou.

Vonná sviečka v skle - Merlot a čierne čerešne
Vonná sviečka v skle – Merlot a čierne čerešne

Praktické darčeky

10 / Bavlnený prehoz White/black

Ak patrí vaša mamička ku vášnivým čitateľkám, ktorá knihy proste miluje, iste ju poteší darček ku Dňu matiek v podobe príjemného bavlneného plédu, do ktorého sa pri čítaní bude môcť príjemne zababušiť. Štýlový bavlnený pléd bude aj krásnou dekoráciou obývacej izby alebo spálne.

Bavlnený prehoz White/black
Bavlnený prehoz White/black

11 / Čajová kanvica Élégance

Vašu mamičku ku Dňu matiek tiež určite poteší elegantná sklenená kanvička na čaj zdobená jemným nápisom. Vďaka tejto úžasnej kanvičke si každý deň môže vychutnávať šálku lahodného čaju ako v parížskej čajovni, či už sama, s manželom, alebo so svojimi kamarátkami.

Čajová kanvica Élégance
Čajová kanvica Élégance

12 / Čierny čaj Paris

Čajovú kanvičku môžete štýlovo doplniť aj o krabičku kvalitného a veľmi lahodného čaju. Čierny čaj Paris ochutený karamelom, ríbezľami a citrónovým bergamotom vašu mamičku nielen krásne zahreje, ale aj pohladí na duši.

Čierny čaj Paris
Čierny čaj Paris

Veríme, že sme vám našimi tipmi na darčeky ku Dňu matiek aspoň trochu pomohli. Darčeky (nielen ku sviatku matiek) vždy vyberajte srdcom a nemôžete šliapnuť vedľa. A verte, že nech už svojej mamičke ku Dňu matiek venujete akýkoľvek darček, určite ju najviac poteší, že ste na ňu nezabudli.

Želáme vám nádherne prežitý Deň matiek s tou najdôležitejšou osobou vo vašom živote. 🙂

Lenka & Bella Rose

 

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!