Tento rok je pre Bella Rose špeciálny – oslavujeme totiž krásne okrúhle výročie 10 rokov! Z malého eshopu so skladníkmi, nákupcami, copywriterom a majiteľkou v jednej osobe Martinou Svadbíkovou sa rozrástol do veľkej rodiny 20-tich samostatných jednotiek, ktoré spolu zohrane kooperujú! Len málokto by menil, pretože tu u nás v Bella Rose atmosféra zaručene nikdy nezhustne!

Pohoda na prvom mieste

V práci trávime tretinu svojho života, a preto je nadovšetko dôležité, aby sme mohli voľne dýchať. Znie to možno ako klišé, ale nie je nič lepšie, než sa každý deň do práce tešiť. Aby naše nadšenie nekleslo, máme u nás pár vychytávok, ktoré sa nám osvedčili!

Príjemné ráno vďaka „atmoške“

Atmosphere Days

Vždy na začiatku roka sa vytvoria úplne náhodne skupinky. Napíšu sa na veľkú nástenku a každá skupinka je priradená k určitému mesiacu. Je to skvelé v tom, že sa dajú dokopy ľudia, ktorí sa za normálnych okolností trebárs nemajú možnosť lepšie porozprávať a toto nás v určitom smere prepojí. Myšlienka atmosphere days je jednoduchá, ale dokáže vykúzliť úsmev na perách. Každý mesiac sa daná skupinka zíde a vymyslí si aktivitu, ktorou na pár hodín pobaví zvyšok tímu. Napríklad naša vianočná „atmoška“ bola o jedle, mäkkom svetle, rozdávaní si vopred vyžrebovaných darčekov, pití horúceho vareného vína a kakaa s marshmallow a klábosení do poslednej chvíle.

Okrem „atmošiek“, na ktorých je skvelé, že nikdy neviete, kedy udrú, si čas spríjemňujeme aj spoločnými grilovačkami, bujarými vianočnými večierkami a rôznymi workshopmi, ktorých nie je nikdy dosť!

Vianočný Atmosphere day 2018

Oslavujeme spoločne!

Na spoločnej nástenke máme vyvesené aj naše dátumy narodenia, ale nie snáď preto, aby sme si robili srandu z jednotlivých znamení zverokruhu. Naša vrchná narodeninová agentka Evička v deň niekoho narodenín nechá zviazať kvetinu podľa osobných preferencií oslávenca. Tajne mu ju počas dňa prepašuje na stôl spoločne s poukazom s unikátnym kódom. Ten môže byť len rada čísel a písmen alebo vtipné heslo. Z použitých narodeninových kódov to bolo napríklad „mnaumnau, attesilaprovazi, winteriscomminginginapril, 29neni30, mummybunny.“ Okrem kódu, kvetov a prianí si všetci dáme spoločne do nosa! Je zvykom, že oslávenec prinesie niečo pod zub a vďaka tomu máme potom príjemný deň úplne všetci.

Oslavujeme aj rôzne sviatky a vďaka jedinému mužovi v našom tíme Viktorovi, sme tento rok oslávili MDŽ nádhernou malou kvetinkou. Urobila radosť naozaj všetkým!

MDŽ

Sme proste pôžitkári

Na našej centrále, kde ukrývame všetky tie krásne drobnosti a bytové doplnky, a kde sa všetci schádzame, nám náš kávovar prechrúme cca 4 kg zrnkovej kávy a vyhodíme asi 24 prázdnych obalov od mlieka. Slušná spotreba, ale keď pred vás postavia voňavý koláčik, odolajte neodolateľnej kombinácii.

Keď som sa pýtala Renči, ako si spríjemňujú dni v sklade, odpoveď bola viac než pohotová! Dievčatá z expedície sú pôžitkárky telom i dušou. Doma upečeným sladkostiam a voňavej káve nikdy nepovedia nie. Je skvelé, že sa v pečení striedajú, zdieľajú recepty a hlavne sa snažia si svoje dni robiť krajšie, ako sa len dá!

S vaším balíčkom zaobchádzame s maximálnou opatrnosťou a láskou, preto sú zo skladu neustále počuť vtipy, spev alebo hurónsky smiech! V sklade hrá rádio a Renča ešte nezabudla poznamenať, že vo chvíli, keď je veľa práce a je počuť práve len to rádio, ide do tuhého!

Míša, Renča, Janča, Jíťa, Marťa, Andrejka – naše dievčatá z expedície

Ďakujeme, že nám pomáhate šíriť krásnu atmosféru už 10 rokov! Vďaka vám máme hnaciu silu sa neustále zlepšovať a len tak v tom nepoľavíme! Ak je niečo, na čo by ste sa chceli opýtať, nechajte nám komentár dole pod článkom a my vám na to radi odpovieme!

Za celý tím Bella Rose,

Nikola

Spríjemnite si deň maličkosťami…

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!