Čo si budeme hovoriť, vianočné obdobie je naša úplne najobľúbenejšia časť v roku. A aj keď nás tento rok neskutočne prekvapila priazeň zákazníkov a balíčkov bolo v sklade na balenie tentoraz veľa, aj tak to milujeme. Teší nás, že môžeme rozdávať radosť a vytvárať krásnu atmosféru aj u vás doma! V tomto článku by sme na vás chceli trochu tej vianočnej pokojnej atmosféry preniesť a prezradiť vám pár našich tipov. Pretože Vianoce by takéto rozhodne mali byť, pokojné, uvoľnené a bez stresu. Preto si uvarte horúce kakao s poriadnou porciou šľahačky, navlečte teplé ponožky, pokojne si nechajte na sebe pyžamo (náš prvý tip) a dajte sa do čítania! A aby sme nezabudli, na konci sme pre vás zostavili zoznam našich úplne najobľúbenejších vianočných pesničiek.

Praskajúce drevo a teplo z krbu. To môžeme!

Ako si najlepšie vychutnáváš krásnu vianočnú atmosféru a bez akého filmu sa tvoje Vianoce nezaobídu?

Náš Big Boss Marťa

Nenaháňať sa toľko upratovaním a túžbou po dokonalosti. Investovať do živého voňajúceho stromčeka (aj keby len malého), kedy sa potom jeho vôňa šíri celým domovom a deti na ňu potom spomínajú. Všade dať svetielka a sviečky a večer si sadnúť, zababušiť sa pod deku, dať si nohy hore, na seba si položiť tanierik so sladkosťami, naliať si nejaké dobré víno alebo rum a len si vychutnávať tú krásu okolo.

Láska nebeská ♥

Produktová šéfka Evča

Zapálené sviečky, svetielka v okne, teplé pyžamo a pletené ponožky, dobré červené víno, rozprávky, posteľ a pradúci kocúr – bez toho to nejde!

Láska nebeská – ta proste musí byť a tým pre mňa začínajú Vianoce. Potom určite Pelíšky, S čerty nejsou žerty, S tebou ma baví svet, Pretty woman, Popoluška a veľa ďalších rozprávok a amerických romantík.

Naša dvorná grafička Andrejka

Nerada spím ráno dlho, pretože mám potom pocit, že mi polovica dňa už dávno utiekla, preto odporúčam vstať skôr ako o 10, dať si spoločné raňajky, pozerať rozprávky a užívať si ten deň od začiatku. Nestresovať sa zbytočnosťami – že je vonku práve 15°C a snehuliaka si postavíme ak tak vo sne, že ten stromček už opadáva, keď včera bol ešte predsa dobrý, nestihla som vytrieť a susedka má krajšiu výzdobu v oknách… Proste si len užívať ten deň najlepšie, ako sa dá 🙂

Pelíšky jednoznačne, potom snáď všetky rozprávky čo dávajú – až na Hrátky s čertem – odmalička sa mi nepáčia tie kulisy: D Ale inak prepínam ako zbesilá, pretože sa to všetko prekrýva a najradšej by som v ten deň mala dva monitory a dve hlavy 🙂

Jedna zo zákulisia nášho vianočného večierku. Tak to sme my, vaša Bella Rose ♥

Marketingový šéf Viktor

Mám rád, keď sa na vianoce oprostím od mobilu, počítača a internetu a môžem sa venovať sebe (čítaniu, jedlu, odpočinku) a rodine (hranie s deťmi, prechádzky, rozprávanie sa). Ideálne na chalupe pri krbe s dobrým pitím a jedlom.

Klasika je Láska nebeská a potom mám rád vtipné rozprávky, ako Anjel Pána, S čerty nejsou žerty a v podstate akékoľvek s Petrom Nárožným.

Siláčka zo skladu Renča

Milujem sadnúť si do kresla s hrnčekom vareného vína, zapáliť sviečku a nasávať vôňu z vianočného stromčeka.

Moje najviac obľúbené filmy sú Pelíšky, Tri oriešky pre Popolušku, S tebou ma baví svet a Bol raz jeden kráľ.

Správkyňa sociálnych sietí Soňka

Povaľovanie sa na gauči ma veľmi nenapĺňa, takže dokonalá atmoška je napríklad stretnúť sa s ľuďmi, ktorých celý rok nevidím, prechádzka v lese so psom, keď je sneh tak sa rada idem sánkovať alebo s bratom staviame snehuliaka.

Obľúbený vianočný film – Sám doma alebo Pelíšky, S tebou mě baví svět.

Takto to u nás pred Vianocami vyzerá – balíme všetky vaše darčeky! S láskou sme im uvoľnili aj naše chodby a kancelárie ♥

Majsterka vo faktúrach a reklamáciách Lůca

Odísť niekam do hôr, na chalupu mimo civilizácie. Zásobiť sa obrou hromadou dreva a tú, spolu s ďalšou obrou hromadou sviečok, nechať každodenne horieť, pri tom relaxovať pri zvukoch balád a v spoločnosti výborného Merlotu.

Moje najobľúbenejšie filmy, bez ktorých by to nebolo ono, sú rozhodne Pelíšky a Láska nebeská!

Copík Nikča

Môj osobný tip sa pretkáva celým rokom a ani vianočné sviatky nie sú výnimka. Pre mňa najdôležitejšie je asi žiť okamihom. Je vlastne úplne jedno, čo robím, môžem ísť na prechádzku s mamkou alebo robiť vianočný vaječný likér so svojou segrou, najdôležitejšie pre mňa je, že ten čas trávime spoločne.

Môj najobľúbenejší film je asi Láska nebeská alebo Pelíšky. Tesne za nimi je Sám doma, nech je kdekoľvek 🙂 A potom akákoľvek ďalšia rozprávka, cez sviatky si doprajem ten luxus a ak mi to čas dovolí, pozerám od rána do večera 🙂

Aj v predvianočnom zhone si dokážeme nájsť čas na to, na chvíľku sa zísť a dopriať si krátku fiku (pauzu na niečo dobré).

Čo nám cez Vianoce hrá v kanceláriách i doma? Zostavili sme playlist našich úplne najobľúbenejších pesničiek na Spotify ♥

Budeme radi, keď nám napíšete, ako si Vianoce užívate vy a čo hovoríte na náš výber pesničiek 🙂 Pokojne si playlist zadarmo pustite, nech sa tiež naladíte!

Prajeme Vám krásne Vianoce plné čarovnej a pokojnej atmosféry

Tím Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!