Či chceme, alebo nie, letné počasie sa nám pomaly ale isto premieňa do jesenných farieb, chutí, vônínálad. Áno, síce viac prší a slniečko už tak nesvieti, ale nie je dôvod smútiť a dávať zelenú melanchólii. Aj na jeseni sa dá nájsť veľa krásnych vecí. Pýtate sa akých?

Nám sa na jeseni páči, že sa listy stromov sfarbujú do oranžových a hnedých tónov, môžeme si pochutnávať na burčiaku (priznávame sa, niekedy si pochutnáme oveľa viac, než je zdravé :-)) a konečne si môžeme nakúpiť hromadu jesenných sviečok a postupne si užívať ich vôňu, než ich vymeníme za vianočnú kolekciu. Postupne si pripravujeme jesenné dekorácie a čakáme, kedy si budeme môcť vyzdobiť svoj domov.

Jesenná atmosféra
Zdroj: unsplash

Takže my jeseň milujeme a dokázali by sme si o nej s vami rozprávať hodiny, ale o tom dnešný článok tak úplne nie je. Kdeže. Dnes by sme Vám radi odovzdali naše tipy na 5 jesenných must have kúskov, ktoré by Vám rozhodne nemali chýbať v kabelke. Pretože by sme chceli, aby ste sa cítili pekne a mohli si užívať skvelú jesennú atmosféru kdekoľvek sa budete nachádzať. Tak ideme na to

Nevyhnutnosť číslo 1: dáždnik

Jesenné pravidlo číslo jedna: bez dáždnika von nelez! Samozrejme, aj v tomto ročnom období sa nájdu slnečné dni, ale poznáte to, istota je istota. Malý dáždnik, ktorý sa dá zložiť, vám v kabelke nezaberie veľa miesta a vy ho aspoň máte po ruke keby náhodou. Nie je nič horšie, ako keď idete na pracovnú schôdzku, nedajbože na rande, stálo vás úsilie vytvoriť zo seba reprezentatívnu osobu a po ceste zmoknete. Ak tiež nemáte rady studený a mokrý pocit, tak šup s dáždnikom do kabelky!

Dáždniky
Aj vystreľovací dáždnik Vás ochráni pred dažďom.

Nevyhnutnosť číslo 2: toaletná voda

Tu môžeme nadviazať na predchádzajúci odsek o pracovnej schôdzke a rande. Ženy by mali aspoň minimálne dbať na svoj zovňajšokvoňať. Tým nemyslíme, aby ste sa vykúpala v Chanel, ale rozhodne neuškodí, ak sa čas od času „strieknete“ a oživíte svoju vôňu. Preto majte napríklad malý flakónik toaletky vždy v kabelke a očarujte svojou vôňou každého, kto okolo Vás prejde. Úspech zaručený!

Toaletné vody
Voňavá toaletná voda je tiež nevyhnutnosťou do kabelky

Nevyhnutnosť číslo 3: balzam na pery

Ďalšia jesenná nevyhnutnosť je balzam na pery. Predovšetkým na jeseň a v zime naše pery dostávajú zabrať a je potrebné starať sa o ne. Balzam sa vlezie do každej kabelky a to aj dotej mini listovej, takže z tohto nemusíte mať obavy. Majte radšej obavy o vaše pery, ktoré, nebudú popraskané, ale hydratované, Vás urobia spokojnou a môžete ďalej rozdávať radosť a úsmevy okolo. Šup s balzamom do kabelky!

Balzam na pery
Voňavý a hydratačný balzam na Vaše pery

Nevyhnutnosť číslo 4: šatka

Nie nadarmo sú televízne stanice, práve na jeseň zahltené všelijakými reklamami na tamtie kvapky do nosa, tamtie tabletky od bolesti hlavy a tamtie zázračne uzdravujúce tabletky na všetko. Lepšie je chorobám predchádzať a preto si do kabelky pribaľte aj nejakú tú šatku, do ktorej sa môžete zabaliť, dať si ju pod zadok, alebo ju mať ako ozdobu na krku. Hlavne, nech vás neprefúkne!

Šatky
Šatka na krk, cez ramená aj pod zadok

Nevyhnutnosť číslo 5: krém na ruky

Rovnako ako pery, tak aj vaše ruky dostávajú po lete dosť zabrať. A ak si myslíte, že sa na ruky nikto nepozerá… tak pozerá! Na jeseň je skrátka potreba ruky hydratovať, pretože v zime, na tom budú ešte o málo horšie. Pribaľte si do kabelky krém na ruky, ktorým si v prípade potreby môžete natrieť suché laktekolená. Navyše, ak vyberiete extra voňavý krém a natriete sa ním, tak krásne prevoniate aj celú miestnosť. Mmm! Máme odskúšané!

 

Krém na ruky
Voňavý krém na ruky

A to je z nášho zoznamu jesenných must have kúskov do kabelky všetko. Tiež sa tešíte na jeseň ako my? My už si pre istotu zapaľujeme sviečky a krémom na ruky sa natierame ako o preteky. Už nám chýba len ten burčiak.

Usmievajte sa a šírte okolo seba krásnu atmosféru 🙂

Míša a Bella Rose

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!