Konečne je tu leto. Obdobie, na ktoré sa všetci tešíme celý rok a už v zime (ak nie na jeseň) spriadame plány na letnú dovolenku. Ani v Bella Rose to nie je inak. Tento rok sme nezaháľali ani trošičku a vymysleli sme pre vás pár parádnych vecí! Jednou z nich sú naše, s láskou namaľované a vytvorené, letné samolepky s motívmi Bella Rose, ktoré nám zdobia (nielen) kancelárie a počítače. Máme v pláne s nimi vycestovať do zahraničia a niektorú z nich tam prilepiť na stĺp. Je to trošku vandalizmus, to sa priznávame, ale máme z nich takú radosť, že by bola škoda nevziať ich so sebou! Ak si na našom e-shope objednáte niektorý produkt, tak sa na tieto samolepky tiež môžete tešiť – nájdete ich totiž v každom balíčku a urobíte nám obrovskú radosť, keď ich tiež vezmete so sebou na dovču a pod hashtagom #bellarosecestuje nám ukážete, kde všade cestujú. Nemôžeme sa dočkať!

Aby toho nebolo málo, tak sme dali hlavy dokopy a vymysleli ďalšiu skvelú vec, ktorá vám zaručene spríjemní letné mesiace. Checklist s tipmi na letné aktivity, ktoré zvládnu deti i dospelí! A že ich nie je práve málo – je ich dohromady 100, takže si z nich vyberie úplne každý. Pri ich vymýšľaní sme sa často vrátili do svojich detských rokov. Všetky tipy sme vymysleli preto, aby ste si leto maximálne užili, zažili trebárs niečo nové, alebo naopak urobili niečo, čo ste už veľmi dlho nerobili. Boli by sme radi, aby ste sa cítili príjemne, uvoľnene a každý letný deň si spríjemnili niektorým naším tipom.

Naše najobľúbenejšie letné radovánky

V Bella Rose milujeme každé ročné obdobie, avšak leto je špecifické v tom, že nás núti byť stále vonku. Veď je škoda to slniečko a teplé počasie nevyužiť, všakže? Tu je našich pár najobľúbenejších činností, ktoré na lete milujeme a podnikáme. Ste zvedaví?

Stráviť noc pod stanom nebo pod širákom

Kto nikdy nestanoval, nevie o čo prichádza. Je to skvelé dobrodružstvo. Napríklad ja vyrážam pod stan vždy na predĺžený víkend a hrozne ma to baví! A najviac ma to baví vo chvíli, keď večer prepukne letný dážď a vy sedíte pod stanom a počúvate, ako kvapky bubnujú do stanu. To vždy vytiahneme karty alebo kocky a o zábavu je postarané.

Stiahnuť si appku na geocaching a nájsť “kešku”

Že ste o tejto aplikácii do mobilu nepočuli? To hneď napravíme. Hľadať „cache“ môžete po celý rok, avšak v lete je to najväčšia zábava. Pokojne pre celú rodinu. Funguje to tak, že pomocou GPS a tejto aplikácie hľadáte ukrytý predmet – cache. Môže to byť čokoľvek. Cache sú umiestnené prevažne na zaujímavých miestach a súčasťou je aj denník, kam sa zapíšete. Je to skvelá zábava pre celú rodinu, vytiahne vás to na prechádzku a spoznáte zaujímavé miesta. Skúste to, je to super!

Ísť na výlet vlakom

Kedy ste sa naposledy prešli vlakom? Niektorí z vás ním možno jazdia denne do práce, ale pre niekoho to nie je vôbec bežné. Skúste toto leto raz vymeniť auto za vlak a vyrazte na výlet! Vodiči si aspoň odpočinú od šoférovania a užijú si výhľad po krásnom okolí. Navyše, ak by ste vyrazili s deťmi, tak sú vo vlaku špeciálne samostatné kupé pre rodiny s deťmi!

Požičať si loďku alebo šlapadlo

Vyjsť si na pokojnú hladinu, opáliť sa a preskúmavať okolie z loďky alebo vodné bicykle – to milujeme! Do Brna na našu obľúbenú priehradu to má väčšina z vás asi ďaleko, ale pohodu na šlapadle si môžete užiť napríklad aj na niektorých jazerách v Banskej Štiavnici. Keď to spojíte s príjemnou prechádzkou po okolí a potom sa vrhnete do chladnej vody, máte o perfektný celodenný program postarané.

Ísť na film do letného kina

Skúste si urobiť čas a aspoň jeden večer zájsť do letného, je to skvelý zážitok. Pritom môžete sledovať oblohu a kochať sa okolitou prírodou (pokiaľ sa teda práve nepremieta film na nádvorí). Náš tip: teplo sa oblečte, alebo si so sebou pribaľte deku, niektoré letné noci sú chladnejšie, tak nech je vám pri sledovaní filmu pod nočnou oblohou príjemne.

Toto sú top aktivity, ktorými si spríjemňujeme letné dni my. Našli by sme ich ale určite ešte oveľa viac. Našich 100 tipov, ako si užiť najkrajšiu dovolenku nájdete kliknutím na obrázok – chcecklist je na stiahnutie zadarmo! Do ktorých sa tento rok pustíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov alebo sa o ne podeľte na Instagrame pod hashtagom #bellarosezazitky. 

To najkrajšie leto praje

Michaela a Bella Rose

 

Vyberte si obľúbené doplnky pre najkrajšiu letnú dovolenku ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!