Viete ako spoznáte, že sa blíži polovica februára? Už od samého začiatku sa všade (pomaly, ale isto) začínajú objavovať červené srdiečka, kytice ruží a plyšové zvieratká, ktorá vám vyznávajú lásku vo viacerých jazykoch. Všetky vaše obľúbené sladkosti bývajú v akcii, na všetkých bonboniérách sa objavuje nápis „z lásky“ a keď už ich koncentrácia dosiahne maximum, viete, že 14. február je tu!

Tí z vás, ktorí oslavujú sviatok svätého Valentína v pároch, už iste majú všetko pripravené. Vypísané priania a plány na dokonale romantický večer. Ale čo robiť, keď ste práve single? My sme sa pre tento rok rozhodli, že spíšeme pár tipov práve pre tých, ktorí budú oslavovať tohtoročného Valentína na vlastnú päsť. Pre všetkých, ktorí svoje plány zatiaľ nemajú a možno by uvítali pár tipov, čo by mohli robiť s voľným večerom, dňom alebo i víkendom.

Ak sa vám objavila malá vráska na čele, nezabudnite, že Valentín je len raz v roku a poriadne si to užite po svojom!

Doprajte si sladkosti! Zdroj: Pinterest

Dospite spánkový dlh

Určite si hovoríte, že je to maličkosť, ale nie je nič lepšie ako sa prebudiť bez opuchnutých očí! Preto si tentokrát doprajte ten luxus a budík si nenastavujte. Keď sa prebudíte, hoďte sa do gala a vyrazte na poriadny brunch.

Rozmaznávajte sa!

Nie je nič lepšie ako prísť na iné myšlienky tým, že si si urobíte čas na všedné maličkosti, ktoré vám zdvihnú sebavedomie. Objednajte sa ku kaderníkovi, urobte si manikúru alebo navštívte wellness s kamarátkou.

Odmeňte sa

Ak vás trápi zlá nálada, vyrazte na nákupy. Kúpte si kúsok po ktorom už tak dlho túžite a obohaťte svoj šatník. A ak si kvôli štíhlej línii denne odopierate kalórie, odmeňte aj svoje chuťové poháriky poriadnou porciou chipsov, zmrzliny alebo napríklad veľkým tanierom vášho obľúbeného jedla.  Je to len raz, nič sa nestane 🙂

Kalórie si budem strážiť až od zajtra! Zdroj: Pinterest

Zostaňte offline

Raz za čas si môžete dovoliť nechať pár neprečítaných mailov, prípadne nedvíhať hovory ľuďom, s ktorými jednoducho v ten deň hovoriť nechcete! Uvarte si čaj, zásobte sa sušienkami a prečítajte si poslednú knihu od vášho obľúbeného autora.

Nechajte sa inšpirovať umením

Voľný víkendový deň priamo nabáda k nevšedným aktivitám. Ak nie ste ten typ, ktorý si ráno zabehne maratón, na obed si dá spinning, vyrazte do mestskej džungle! Zájdite si do divadla na poriadnu komédiu alebo zájdite na výstavu. Sme si istí, že dostanete novú energiu a veľa skvelých nápadov.

Čo? Kedy? Kde?

Už sa vám stalo, že vám unikol koncert alebo udalosť na ktorú ste sa tešili len kvôli tomu, že ste si ju jednoducho nenapísali do diára? Napravte to! Urobte si chvíľku, prehľadajte internet aj sociálne siete a naplánujte si to.

Zapíšte si všetky udalosti. Zdroj: Pinterest

Výlet je vždy dobrý nápad

Cestovaním človek prichádza na iné myšlienky, preto sú výlety jedným z najlepších spôsobov, ako si prečistiť hlavu. Lacné letenky napríklad na víkend v Ríme možno nájsť každú chvíľu, takže vezmite svoju kamarátku a vyrazte objavovať!

Potešte svojich blízkych

Viete o niekom, kto potrebuje potešiť? Kedy je lepší čas niekomu prejaviť lásku, než práve na Valentína! Navštívte prarodičov, prineste kamarátke kvetinu alebo zájdite za rodičmi na chatu a užívajte si deň s ľuďmi, ktorých máte radi.

Dajte si drink

Prečo si len tak nevyraziť? Pekne sa oblečte a s novým účesom vyrazte do víru veľkomesta. Vaši priatelia vás v štichu určite nenechajú. Pre tých odvážnejších z vás, porozhliadnite sa vo vašom meste po večierku pre singles a trochu si zaflirtujte!

„Tak na toho Valentína“ Zdroj: Pinterest

Filmový maratón

Máte svoj obľúbený seriál, ktorý vás nikdy neomrzí? Teraz máte ideálnu príležitosť! Objednajte si jedlo, vybavte sa chipsami a pozrite si ho znova! A ak neholdujete seriálom, máme pre vás pár tipov na filmy, ktoré musíte vidieť.

 • Denník Bridget Jones
 • Prázdniny
 • Thelma a Louise
 • Svadba môjho najlepšieho priateľa
 • Ide len o sex
 • Chceš ma, chcem ťa
 • Niečo na tej Mary je
 • Proste sexy
 • Love song
 • Hriešny tanec
 • 500 dní so Summer
 • Láska nebeská
 • Divočina
 • 10 dôvodov prečo ťa nenávidím
 • Rozchod
 • Večný svit nepoškvrnenej mysle
 • Kopačky
 • Ako prísť o chlapa za 10 dní
Usporiadajte filmový večer! Zdroj: Pinterest

Dúfame, že si váš deň poriadne užijete a naše odporúčania budete kombinovať podľa ľubovôle. My vám prajeme, aby ste tento deň prežili s hlavou v oblakoch a s úsmevom na perách, a to aj keď ste single. Prezraďte nám vaše plány a ak máte nejaký film, ktorý vás vždy zaručene dostane, podeľte sa oň s nami.

Za celý tím Bella Rose,

Nikola

 

Máme pre vás pár drobností, ktoré vám tento deň určite spríjemnia ♥

Páčil sa vám článok?
Zdieľajte ho s priateľmi!